Избранные товары 0
РУС
ENG
0 Уже в корзине: 0
03:32:25 - 13.06.2024
03:32:26 - 13.06.2024

Книга, яка розрахована для дітей та їх батьків

Книга, яка розрахована для дітей та їх батьків

Щоденні робочі будні і постійні справи займають більшість нашого часу, і не дозволяють приділяти належної уваги дитині і сім'ї. З народженням дитини, через деякий час, її необхідно  вводити в режим розвиваючих ігор та читання книг. Адже це дозволить не тільки простимулювати вашого малюка в різних сферах, а й ще більше з ним зблизитися, налагодити потрібний контакт, який дуже важливий.

ТМ 4PROFI створила унікальну, цікаву книгу розвитку для всієї родини. «Сімейна книга розвитку» стане мотиватором в побудові міцних відносин і набуття взаєморозуміння, щоб батьки якомога більше часу приділяли дитині, привчали її до відповідальності та цілеспрямованості.

Вона цілий рік буде об'єднувати вас і наповнювати сімейні вечори. Її суть можна висловити в 5 принципах:

  1. Мрія. Перед початком ведення книги ви повинні заповнити сімейну карту мрії, в яку ви вписуєте свої основні цілі і бажання. 

  2. Розвиток. 6 завдань для дитини на місяць будуть формувати його правильні звички і стануть фундаментом майбутнього.

  3. Успіх. Ваші щоденні оцінки виконання завдань додадуть впевненості та мотивації дитині для досягнення майбутніх висот.

  4. Спілкування. Кожного вечора обговорення сімейних досягнень зблизить вас і зміцнить відносини.

  5. Сім'я. Саме для формування щасливої і успішної сім'ї створена ця книга. Адже сім'я айголовніша в житті кожної людини, це місце де тебе завжди чекають і люблять.

«Сімейна книга розвитку» - це справжній посібник для об'єднання сім'ї та навчання дитини.


Возврат к списку